Učiteľ profesijného rozvoja (Trnava)

09.01.2020 Metodicko-pedagogické centrum

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
Lomonosovova 6
91701

Trnava
Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo; Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): 1016 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- + 5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce,
- MultiSport karta,
- ďalšie zaujímavé.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1016 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
5. 12. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
5. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, motivačný list a štruktúrovaný životopis zašlite na emailovú adresu: email alebo na adresu: Metodicko-pedagogické centrum, generálne riaditeľstvo, Ševčenkova 11, 850 05 Bratislava v termíne do 15. januára 2020.
Prvé kolo výberového konania bude ukončené vyhodnotením doručených žiadostí a životopisov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Náplň (druh) práce
- Vykonáva priamu výchovno-vzdelávaciu činnosť v kategórii učiteľ profesijného rozvoja a podkategórii lektor vzdelávania, kariérového stupňa pedagogický zamestnanec s prvou atestáciou,
- uskutočňuje program vzdelávania a podieľa sa na tvorbe programov vzdelávania,
- vykonáva činnosti odborného garanta programu inovačného vzdelávania,
- vykonáva lektorskú činnosť v programoch inovačného vzdelávania,
- vykonáva činnosti člena komisie na ukončenie inovačného vzdelávania,
- vykonáva uvádzanie začínajúceho pedagogického zamestnanca alebo začínajúceho odborného zamestnanca,
- vykonáva činnosti člena skúšobnej komisie na ukončenie adaptačného vzdelávania,
- vykonáva činnosti lektora aktualizačného vzdelávania v škole alebo školskom zariadení,
- vykonáva činnosti súvisiace s vedením skupín vzdelávania,
- tvorí metodické materiály na lektorovanie v programoch vzdelávania a na odborných podujatiach,
- zabezpečuje publikačnú činnosť vo forme odborných článkov do domácich periodík, tvorí príspevky a prezentácie na odborné domáce konferencie,
- zúčastňuje sa odborných vzdelávacích podujatí a štúdiom odbornej literatúry si dopĺňa vedomosti, ktoré je povinný uplatňovať v praxi,
- participuje na tvorbe a realizácií národných a medzinárodných projektov,
- vypracováva návrh osobného plánu profesijného rozvoja.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • prezentovanie
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- vysokoškolské II. st.
- min. 7 rokov pedagogickej praxe
- druhá atestácia

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť