custom-banner

C/C++ Application Developer (Ref. č.: 1-10-33876/PF)

16.09.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Informatika - software, Informatika - správa systémov
Ponúkaný plat (základná mzda): 2800 EUR
2800 - 3500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti FineTech and Payments a s klientmi vo viac ako 100krajinách dopĺňa svoj tím v Bratislave.

Rola je zameraná na dlhodobé projekty a podielaním sa na finálnom produkte. Projekty sa sústredia na vývoj POS terminálov (typ PAX) a mobilné platobné metódy v univerzálnom protokole.
Projekty bežia na scrume.

Iné výhody:

▪ 25 dni do roka doplatená PN
▪ Doplnkové dôchodkové sporenie
▪ Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
▪ PROCARE - Zdravotná starostlivosť
▪ Platobná karta Diners - bez poplatkov
▪ Bratislavská mestská karta - bez poplatkov
▪ Odmeny k výročiam
▪ Multisport karta

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

C/C++ - pokročilý
SW Jenkins - pokročilý
CodeVersioning tools
Anglický jazyk - úroveň B2
Nice to have:
- JAVA
- HTML5
- Scrum process
- OS Linux (základné znalosti)