Vodič kamiónovej prepravy

21.01.2020 PRO - BAU, s.r.o.
Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, Senec; Malacky, Modra, Pezinok, Stupava, Svätý Jur
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič kamiónovej prepravy, Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 100 - 1500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme vodiča kamiónovej dopravy - JIT (just-in-time).
Chceš si aj ty zarobiť 100 EUR na deň?
Práca na TPP ale aj brigádne záleží na tebe.
Pre bližšie info nás prosím kontaktuje na t.č. 0948 423 424

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: CE

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť s dlhoročným pôsobením v oblasti nákladnej cestnej dopravy a stavebných a štukatérskych prác.

Oblasť pôsobenia:

Nákladná cestná doprava

Adresa:

PRO - BAU, s.r.o.
Závod 1049
Závod
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Monika Hudeková
Závod 1049, Závod, 908 72, Slovenská republika