Office Manager s nemeckým a anglickým jazykom (Ref. č.: PR/021848)

14.08.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Místo práce: Bratislava
Typ pracovní nabídky: Administrativa; Asistent, Office manažer
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200
Termín práce: ASAP
Druh pracovního poměru: hlavní
Počet voľných miest: 1

Informace o pracovním místě

Náplň práce, informace o pracovním místě:

- podpora riaditeľa v obchodných činnostiach
- rozširovanie vzťahov so zákazníkmi prostredníctvom profesionálneho riadenia zákazníkov
- vykonávanie rôznych hodnotení v kontexte kontroly predaja
- starostlivosť o vozový park / politiku vozidla, objednávky, nehody atď. /
- koordinácia a sledovanie schôdzí a ich zaznamenávanie
- aktívna účasť na tvorbe reklamnej stratégie a koordinácia pri zostavovaní marketingového plánu
- podpora webovej stránky

Jiné výhody:

- dobré pracovné prostredie
- moderné pracovisko
- medzinárodná atmosféra
- parkovanie v areáli

Informace pro uchazeče:

* Vysokoškolské vzdelanie (napr. Bc., Mgr., Ing.,...)
* Školenie v danej oblasti
* Technický smer, marketing, IT, ekonomika

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání: vysokoškolské I. stupně (bakalářské)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (středně pokročilý - B2)
Německý jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pro absolventy: Ano
Řidičský průkaz: B

Jiné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, SAP, Strojopis