custom-banner

Práca na dohodu v sklade s oblečením na vianočnú sezónu.

20.01.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Kočovce - Rakoľuby
okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády; Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,5 EUR/hod.
4,50€/hod
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vykladanie tovaru z krabíc
- zakladanie tovaru do regálov
- skladanie krabíc a podobne

Iné výhody:

- jednoduchá práca v príjemnom prostredí
- v sklade je zavedená denná prevádzka 6:00 - 14:30
- ak si flexibilný v poobedných hodinách, môžeš si nahlásiť záujem v prípade potreby nadčasov - predpokladáme prípadné nadčasy do 18:00
- ak si z Trenčína, môžeš využiť autobusovú dopravu zdarma TN - Beckov (odchody z Beckova do TN sa prispôsobujú potrebám nadčasov)
- možnosť prestupu do kmeňa

V prípade bližších otázok nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0918 790 716.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- zodpovednosť
- flexibilita
- ochota pracovať
- dobrý zdravotný stav - práca v pohybe
- práca len v pondelok, štvrtok a piatok 6:00 - 14:30