custom-banner

IT TESTER (Ref. č.: 1-10-33416/PF)

03.08.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Informatika - software, Ľudské zdroje a personalistika
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
1400 - 2600 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre spoločnosť zameranú na služby v oblasti bankovníctva a poisťovníctva hľadáme analytika / testera, ktorý sa bude zameriavať na interný audit a hľadanie nedostatkov v rámci dokumentácie a procesov zameraných na aplikácie a ich prislúchajúce tooly.

Tvojou úlohou bude analýza, remote testing a audit nasledovných oblastí:
- identity & access management
- data management
- end-user computing
- change management
- foundation controls

Iné výhody:

Benefity:

- extra dovolenka (za každý odpracovaný rok, deň voľna naviac- max 5 dní)
- 3 dni sick day
- možnosť home office na pravidelnej báze
- flexibilná pracovná doba (9:00-15:00)
- referral bonus (od 200€)
- príspevok na životné poistenie
- mesačný príspevok do tretieho piliera
- stravné lístky (v hodnote 3,60€)
- príspevok na jazykové kurzy

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky:

- skúsenosť z oblasti testingu, analýz, prípadne interných auditov
- skúsenosť s niektorým frameworkom: identity & access management, data management, end-user computing, change management, foundation controls
- všeobecný IT prehľad (life-cycle aplikácie)
- anglický jazyk- B2 (čaká ťa každodenná ústna a písomná komunikácia so zahraničnými kolegami o interných procesoch)