Hľadá sa šikovný Java programátor! (Ref. č.: PR/022155)

11.07.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Prešov
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; IT architekt, Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1300€ brutto (alebo dohodou v závislosti od skúseností)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Tvojou náplňou práce bude:
* - zber a analýza požiadaviek na informatizáciu výroby
* - analýza a návrhy zlepšenia podnikových informačných procesov
* - vývoj softvéru pre evidenciu konštrukčno-výrobných údajov, prepojenie výrobného informačného systému,
* - správa výrobného informačného systému od externého dodávateľa
* - poradenstvo a podpory v oblasti výrobných informačných systémov
* - riešenie problémov súvisiacich s výrobnými informačnými systémami
* - komunikácia a spolupráca s externými dodávateľmi výrobného a ERP softvéru a ostatnými zamestnancami IT oddelenia

Iné výhody:

- perspektíva rastu
- práca so špičkovými technológiami
- flexibilný pracovný čas
- karta Multisport
- sociálny program a mnohé ďalšie firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Java, Microsoft Excel, SQL

* Čo od teba očakávame:
* - prax na podobnej pozícii
* - pokročilá znalosť Javy
* - znalosť Oracle database, SQL
* - znalosť Microsoft Excel
* - znalosť NetBeans
* - základná znalosť VMware ESX
* - komunikatívnosť a zodpovednosť a flexibilita
* - schopnosť riešenia problémov