Operátor/-ka výroby Humenné (3 a 4 zmenná prevádzka)

21.01.2020 STARSTAFF, s. r. o. - STARSTAFF, s. r. o. - pobočka Humenné

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Humenné
Typ pracovnej ponuky: Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,19 EUR/hod.
Základ od 3,1901 €/hod. + variabilná zložka mzdy (dochádzkový bonus 50 - 75 € + príplatky + odmeny)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme zručných pracovníkov/-čky do výrobnej spoločnosti v Humennom na 6 alebo 8 hodinové zmeny v 3-, alebo 4-zmennej prevádzke.
Náplň práce: manipulácia s gumovými a plastovými dielmi - čistenie, lepenie, kontrola výrobkov, lisovanie gumových tesnení.

Iné výhody:

- finančné odmeny – dochádzkový bonus až do výšky 75 €, výkonnostný bonus, príplatky za nadčas, sviatok
- práca v preverenom výrobnom podniku
- garancia práce a adekvátnych pracovných podmienok
- stála podpora koordinátora
- pre vysokoproduktívnych pracovníkov garantujeme dlhodobú prácu

V prípade záujmu nám zašlite životopis s kontaktnými údajmi na adresu:
alebo sa príďte osobne zaregistrovať na agentúru:
STARSTAFF, s.r.o.
Štefánikova 22
066 01 Humenné

tel.č.: 0948 901 201, 0948 901 501

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- zručné, šikovné ruky
- dobrý zrak
- práca v určitom tempe
- pravidelná dochádzka do práce
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a kvality
- zodpovednosť