Zmenový kvalitár/ Zmenová kvalitárka v zlievárni

16.09.2020 SKC foundry s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nové Zámky
Štúrovo
Továrenská 7
94301

Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality; Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Základná mzda: 700 EUR (brutto) + mesačné príspevky a bonusy:

- Dochádzkový bonus vo výške: 75 € / mesačne,
- Výkonnostný bonus (po skúšobnej dobe) vo výške od 0 do 150 € / mesačne,
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier) 2 % z brutto príjmu,
- Príspevok na pranie: 60 € / ročne,
- Jednorazová odmena: 60 € po troch mesiacoch a 120 € po roku za každého odporučeného nového kolegu,
- Stravné lístky v hodnote: 3,90 €,
- Všetky príplatky podľa Zákonníka práce.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 12. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 5. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú následne pozvaní na pracovný pohovor. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti SKC foundry, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z.

Náplň (druh) práce
Práca v novej, modernej zlievárni v Štúrove, v trojzmennej prevádzke.
Hlavná náplň práce:
- analýza vzoriek počas výrobného procesu (v moderných laboratóriách),
- kontrola kvality vyrobených dielov,
- kontrola a meranie produktov meracími prístrojmi,
- komunikácia s výrobou o nedostatkoch a problémoch súvisiacich s kvalitou až do odstránenia nedostatkov výrobku,
- práca na zmeny.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie v odbore chemický

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Zodpovedný prístup k práci, ovládanie anglického jazyka - výhodou, prax v oblasti výroby je tiež výhodou.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • pozornosť