JAVA DEVELOPER junior

22.12.2019 MicroStep-MIS, spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Karlova Ves
Čavojského 1
84104

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Základná zložka mzdy od 1.200 € + kvartálne odmeny + 13. plat - horná hranica platu je daná schopnosťami a skúsenosťami uchádzača

- 13. plat a kvartálne odmeny
- možnosť pracovať v stabilnej a medzinárodne pôsobiacej firme
- možnosť učiť sa nové technológie
- flexibilný pracovný čas
- profesionálny rast
- doba neurčitá hneď po ukončení skušobnej doby
- podpora vzdelávania v podobe kurzov angličtiny a iných odborných školení
- rôzne zamestnanecké akcie
- odmeny za dlhoročnú spoluprácu

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
4. 12. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Radi by sme posilnili náš tím a hľadáme programátorov, ktorí budú s nami v tíme vyvíjať v Jave backend k webovej meteorologickej aplikácii.

Máme dlhodobo vyvíjanú aplikáciu, ktorej tím potrebujeme posilniť a chystáme vývoj novej aplikácie. Vyvíjame v prostredí Eclipse hlavne pre Linux OS.

Náplňou práce je primárne:
- vytváranie spoľahlivého kódu, dobre štruktúrovaného, zdokumentovaného a kompatibilného s rôznymi webovými prehliadačmi,
- udržiavať krok s novými technologickými trendami a ich nasadzovanie do našich existujúcich produktov
- vývoj back-end softvéru, skriptov a konfigurácia back-end softvéru
- opravovanie, dopĺňanie a aktualizácia vyvinutého softvéru
- návrh a implementácia testovacích procedúr, testovanie softvéru
- tvorba a udržiavanie vývojovej dokumentácie
- dodržiavanie pracovných postupov pre implementáciu a testovanie softvéru
- konzultácia požiadaviek s projektovým manažérom, vývojovým tímom alebo zákazníkom
- štúdium nových technológií v oblasti vývoja, testovania a nasadzovania softvéru

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • tvorivosť (kreativita)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Java - elementárna
  • Linux - elementárna
  • SQL - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie v odbore
Softvérove inžinierstvo, informatika a podobne.

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- schopnosť písať čitateľný a čistý Java kód
- chuť učiť sa nové technológie
- samostatnosť, kreatívnosť, inovatívnosť a schopnosť riešiť pridelené úlohy zodpovedne
- práca v tíme

Vítanou výhodou je
- znalosť technológii Maven, Java EE, Spring, Hibernate, Apache Tomcat, Junit
- znalosť technológii Postgres, Oracle
- znalosť GIT, DevOps

Informácie pre záujemcu:
Reakcie na zaslané CV zasielame len v prípade kladného posúdenia CV a to pozvaním na osobný pohovor. Uchádzačom, ktorí nevyhovujú, vyjadrenie nezasielame. Za pochopenie ďakujeme.

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

MicroStep-MIS, spol. s r.o.
84104 Bratislava-Karlova Ves
Slovensko
Fax: +421260200180