custom-banner

Zarob si v decembri ako asistent/ka predaja pyrotechniky priamo vo Veľkom Mederi. Zaujímavý zárobok bez námahy!

19.01.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Veľký Meder
okres Dunajská Streda
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Pokladník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 EUR/hod.
4 € hod/ brutto + 0,50€ dochádzkový bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vydávanie pyrotechnických výrobkov v obchodnom reťazci vo Veľkom Mederi / pyrotechnikai eszközök kiadása Nagy Megyeren
- plnohodnotné školenie na získanie certifikátu / teljes értékű iskolázást biztosítunk
- brigáda na mesiac december/ brigád decemberi hónapra

Iné výhody:

brigáda iba na 3 týždne! / 3 hetes szezonmunka
- vhodná brigáda aj popri práce, štúdiu / alkalmas munka más állás mellett, iskola mellett
- zaujímavý zárobok bez fyzickej námahy (základná mzda + dochádzkový bonus) / versenyképes fizetés fizikai megterhelés nélkül (alap + bóusz)
- môžeš si vybrať zmenu, na ktorú chceš ísť (sú ranné a poobedné) / kiválaszthatod a műszakot (reggeles vagy délutános)
- časť odpracovaných hodín Vám vieme vyplatiť pred Vianocami / ledolgozott órakat ki tudjuk fizetni karácsony elótt

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- vek od 18! / 18 éves kortól!
- vlastná doprava / az utazás nincs biztosítva
- PYRO preukaz výhodou - zabezpečuejme školenie / az érvényes PYRO engedély előny - bisztosíttunk iskolásztatást!
- platný zdravotný preukaz výhodou! / az érvényes engedély élelmiszerekkel való munkára előny!
- výpis z registra trestov / kivonat a bűnügyi nyilvántartásból