Kontrolór výroby kvality/ mzda od 1000 € brutto/Kriváň

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • práca na 2 zmeny
  • mzda od 1000 € brutto
  • práca na TPP
  • prevádzanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly komponentov podľa kontrolného plánu
  • kontrola dodržiavania kontrolných návodov a kontrolného plánu operátormi výroby
  • testovanie spôsobilosti nových meracích kalibrov a prípravkov (prototypov na meranie)
  • zaznamenávanie nameraných rozmerov do štatistiky a kontrolných záznamov
  • prevádzanie skúšobnej montáže komponentov
  • separovanie (označovanie dielcov) v prípade nezhody od dobrej výroby
  • participovanie na sortovacích triediacich prácach
  • v prípade detekcie nezhody, zastavenie výroby a eskalovanie problému
  • podieľanie sa na zmenách a zavádzaní kontrolných plánov
  • podieľanie sa na auditoch a kontrola prevádzania nápravných opatrení
  • komunikácia s manažérom kvality formou denných operatívnych porád
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca v stabilnej a prosperujúcej firme
  • možnosť kariérneho rastu
  • práca s najmodernejšími strojmi a výrobnými zariadeniami
  • práca v príjemnom kolektíve rodinného charakteru
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • technické vzdelanie
  • čítanie výkresov nutná znalosť
  • skúsenosť s meraním v sériovej výrobe
  • zodpovednosť
  • precíznosť
  • asertivita