Supervízor výroby (Ref. č.: PR/022148)

19.09.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Vrcholový manažment, Výroba; Vedúci nákupu, Vedúci oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): Spodná garantovaná hranica 950€ vrchná hranica závisí od skúseností kandidáta, ktoré budú dôkladne prehodnotené a prispôsobené mzde
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Vedie tímu zamestnancov prevažne s Maďarským jazykom (tím lídri, operátori, technici kvality) v 3-zmennej alebo 4-zmennej prevádzke (prijímanie, prepúšťanie, hodnotenie, vedenie dochádzky, školenie)
* Kontroluje dodržiavanie denných plánov kvality, nákladovosti a logistiky, prijíma a vedie opatrenia na dosiahnutie týchto plánov
* Zabezpečuje dodržiavanie bezpečnostných, výrobných a kontrolných predpisov na zverených linkách
* Zabezpečuje a kontroluje používanie OOPP a pracovných odevov
* Vytvára a zabezpečuje implementáciu zlepšovacích návrhov vo výrobe
* Riadi výrobné aktivity s cieľom dosiahnutia nulových defektov a dodávky Just in Time.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Maďarský jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* SŠ/VŠ vzdelanie – technické, elektrotechnické, strojárske
* Anglický jazyk – výhodou
* Maďarský jazyk- Nutnosť
* 3 ročná prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti (výhodou elektrotechnická alebo strojárska výroba)
* Skúsenosti z automobilového priemyslu – výhodou
* Dobré organizačné a riadiace schopnosti veľkého tímu zamestnancov
* Znalosť nástrojov kvality vo výrobe
* Znalosť kontrolných a meracích postupov a zariadení
* Ochota pracovať v 3-zmennej alebo 4-zmennej prevádzke