PROCESNÝ INŽINIER so zameraním na extrúziu (Ref. č.: 2-30-33921/PF)

08.12.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Nitra
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
1800 - 2200 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Chcete sa stať súčasťou úspešného tímu nášho klienta? Usilujete sa o svoju profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť k zmenám v medzinárodnej spoločnosti? Náš klient Vám ponúka možnosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii PROCESNÝ INŽINIER so zameraním na proces extrúzie.

Vašou náplňou práce bude:
- realizovať analýzu a optimalizáciu procesu extrúzie
- zabezpečiť analýzu a následnú realizáciu aktivít súvisiacich s procesom extrúzie
- zabezpečiť komplexnú činnosť spojenú s prevádzkou technologických liniek s extrúziou, príp. s vyfukovaním plastov, vstrekovaním, vypeňovaním PUR a zváraním fólií
- zodpovedať za integráciu, štart a optimalizáciu nových aj existujúcich procesov v súlade s cieľmi výroby, kvality, logistiky
- aktívne sa zúčastňovať pri tvorbe a vypracovaní technickej špecifikácie pre nové stroje
- zodpovedať za komunikáciu a zdieľanie informácií s oddelením výroby, kvality ako aj materskou spoločnosťou v Nemecku
- implementovať úpravy v procese použitím detailných analýz, tvorba pracovných postupov
- navrhovať a zaistiť pokračovanie zlepšenia efektívnosti výrobného procesu
- vykonať a zabezpečiť školenie pre údržbu a výrobu o štandardnej technickej dokumentácii

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
- SŠ/VŠ vzdelanie (technické v oblasti chémie/plastov)
- skúsenosti s opravami a nastavovaniami, optimalizáciou technologických extrúznych liniek
- nutná výborná znalosť procesu extrúzie
- nutná výborná orientácia v oblasti plastov
- nutné skúsenosti s technickými a technologickými zlepšovaniami
- skúsenosti s optimalizáciou procesov
- nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- znalosť čítania technickej dokumentácie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Piaristická 1, Nitra, 94901