Opatrovateľka / Osobný asistent

28.06.2020 STAFF AG, a. s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Levice
Želiezovce
Komenského 667/36
93701

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Služby, Zdravotníctvo a farmácia; Asistent, Au-pair, Domáca opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,00 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Vaša základná hodinová sadzba je v rozmedzí od 4€/ hod - 5€/ hod + príplatky = od 1,34€/ hod po 2,98€ za hodinu + benefity + zabezpečené stravovanie i ubytovanie (cca 1000 mesačne)

Nadštandardné platové ohodnotenie
Garancia trvalej a stabilnej práce
Nadštandardné sociálne zázemie
Zabezpečené ubytovanie aj stravovanie - celodenná strava za paušálny poplatok 1,00€
Pravidelné prehodnocovanie mzdy
Vzdelávanie, školenia
Práca v tíme - príjemný kolektív
Moderné zariadenie, kvalitná výbava pracoviska
Supervízia a podpora zo strany nadriadených
Príspevok na dopravu
Možnosť sebarealizácie, zdokonaľovania sa v odvetví opatrovania
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
28. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Sociálne službyRemeslá a osobné služby

Náplň (druh) práce
Opatrovanie seniorov je práca, ktorá si vyžaduje
láskavé, trpezlivé, ochotné, úctivé, a empatické osôbky.
V našom zariadení radi privítame ľudských spolupracovníkov, ktorí majú zvládnuté asertívne správanie i sebaovládanie.
Kolegov, ktorí chcú pomáhať a sú kamaráti so zmyslom pre poriadok a hygienu.
Požadované zručnosti = skúsenosť so starostlivosťou o chorého človeka alebo seniora.

Náplň práce :
* Pomoc seniorom pri výkone sebaobsluhy (pohyb, hygiena, stravovanie)
* Zabezpečovanie čistého oblečenia, uloženie osobných vecí, sprievod na ošetrenia
* Sprievod na miesta poskytovania rehabilitácií, aktivačných činností
* Spoločnosť, vypĺňanie voľného času klientov
* Dohľad nad bezpečnosťou klientov
* Asistencia pri zdravotných výkonoch
* Asistencia pri liečbe (príjem tekutín, zaznamenávanie zdravotného stavu)
* Zaznamenávanie vykonaných činností v informačnom systéme sociálneho zariadenia
* Spolupráca s ostatným personálom (fyzioterapeut, animátor voľného času)
* a iné činnosti podľa potreby a pokynov

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 18:00

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Požadované zručnosti = skúsenosť so starostlivosťou o chorého človeka alebo seniora

Hygienický preukaz -bezinfekčnosť a bezúhonnosť

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • precíznosť (presnosť)
  • komunikatívnosť
  • sebaovládanie
  • trpezlivosť
  • vnútorná stabilita