Manažér poľnohospodárskej techniky

08.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banskobystrický kraj; okres Krupina
Typ pracovnej ponuky: Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Vrcholový manažment; Agronóm, Poľnohospodársky technik, Vedúci údržby
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
od 1500€ brutto/mesiac (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta) + ročná variabilná zložka 30% podľa výsledkov
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, ktorý je jedným z lídrov v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku, hľadáme Hlavného mechanizátora.

Úspešný kandidát by mal mať ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického zamerania.

Dôležitou podmienkou je, aby mal kandidát skúsenosti s riešením technologických a technických problémov súvisiacich s prevádzkou poľnohospodárskej techniky.

Ďalej Tvojou náplňou práce bude:
- zabezpečovať prevádzku výrobných poľnohospodárskych systémov,
- riadiť výrobné procesy pre racionálnu vyťažiteľnosť výrobných zariadení,
- aplikovať dopravné, manipulačné, energetické zariadenia a automatizované systémy v rastlinnej a živočíšnej výrobe,
- organizovať postupy a metódy hospodárenia a šetrenia s materiálmi a energiou vo výrobe v súlade s ekonomickými a environmentálnymi požiadavkami,
- dohliadať na údržbu, servis, životnosť a prevádzkyschopnosť strojov a výrobných zariadení,
- zabezpečovať obsluhu poľnohospodárskej mechanizácie a strojných zariadení pre potreby podniku,
- zabezpečovať údržbu a opravy poľnohospodárskej mechanizácie, strojných zariadení, stavebných objektov a zodpovedať za údržbu areálov podniku,
- zabezpečovať kontrolu a evidenciu poľnohospodárskej mechanizácie a strojných zariadení,
- riadiť a kontrolovať zamestnancov zverených stredísk, efektívne rozdeľovať prácu s cieľom zabezpečiť kvalitné služby internému zákazníkovi,

Iné výhody:

- základná mzda od 1500€ brutto/mesiac v závislosti od skúseností
- motivačné mzdové ohodnotenie - 30% ročná variabilná zložka podľa výkonu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

- výborné organizačné schopnosti a komunikačné schopnosti
- analytické myslenie
- zodpovednosť a samostatnosť
- timemanagement a flexibilita