Príď si k nám zarobiť. Dostaneš aj bonus k výplate.

08.12.2019 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Miesto práce: okres Košice-okolie
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,50
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných operátorov/ky výroby, ktorí si chcú zarobiť pred Vianocami. Nie je to náročná práca, je však dôležita jemnosť a precíznosť. Práca je na šesť až osem týždňov, kde ak vydržíte dostanete ešte 300 eur navyše k výplate. Pracovný čas je osem hodín a pracuje sa buď v štvorzmennej alebo trojzmennej prevádzke. Poskytujeme ubytovanie.

Náplňou práce bude:
* Obsluha jednoduchých strojov
* Kontrola kvality
* Jednoduchá dokumentácia
* Balenie a označovanie výrobkov

Iné výhody:

* Bonus k výplate 300 €
* Zabezpečujeme ubytovanie
* Stravné lístky v hodnote 3,83€
* Doprava do práce- preplácame 50% na Eurobus

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis.
Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

* samostatnosť
* precíznosť a jemnosť
* chuť pracovať

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

SYNERGIE ako personálno-poradenská spoločnosť má viac ako 20 rokov skúseností so slovenským a českým trhom práce. Vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.
Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe. Podľa ankety Najzamestnávateľ sme 2. najatraktívnejším zamestnávateľom v oblasti personálneho poradenstva.
Sme držiteľom ocenenia RecruitRank Awards 2013 za 1. miesto v kategórii veľké personálne spoločnosti. Píšeme blog www.hladacipokladov.sk

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Dunajská 4
Bratislava
Slovenská republika
www.synergie.sk

Kontaktné údaje:

Veronika Širocká
Tel: +421 907 916 532