Čašník / čašníčka hotel Galéria ****, Bešeňová

20.01.2020 Tatry mountain resorts, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ružomberok
Typ pracovnej ponuky: Barman, Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
+ príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky a nočné v zmysle Zákonníka práce + koncoročné odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vítanie a usádzanie hostí
- poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov
- prijímanie objednávok- servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov
- účtovanie hostí
- udržiavanie poriadku na rajóne

Iné výhody:

Ponúkame:
- Celosezónny SKIPASS (Vysoké Tatry, Jasná, Špindleruv Mlyn (CZ), Szczyrk (PL) pre dve osoby.
- Celosezónny AQUAPASS (Tatralandia, Bešeňová) pre dve osoby.
- ZĽAVY vo všetkých baroch a reštauračných zariadeniach spoločnosti, športových obchodoch Tatry Motion a mnoho ďaľších zliav a výhod.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Pokladňa