Operátor výroby v Hlohovci! Nástup ešte tento rok!

08.12.2019 Manuvia a.s.
Miesto práce: Hlohovec
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 - 950 EUR
Základná mzda v skúšobnej dobe – 735€ brutto / mesiac
 Základná mzda po skúšobnej dobe (3 mesiace) – 735€ brutto / mesiac
 Výkonnostná prémia do 131€ na mesiac
 Nadčas 25% z priemerného zárobku
 Príplatok za poobednú zmenu (14:00-22:00) – 0,27€/ hod
 Nočné zmeny (22:00 - 06:00) - 1,50€/ hod
 Práca cez víkend (sobota) - 1,50€/ hod
 Práca cez víkend (nedeľa) – 2,99€/ hod
 Práca cez sviatok -150%
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola vyrobených dielov
ich odmasťovanie, stieranie, lakovanie, či leštenie
-montáž, vŕtanie, zváranie, opaľovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie,
vybíjanie
-balenie, skenovanie, kontrola, vedenie záznamov
-práca v trojzmennej prevádzke

Iné výhody:

-ubytovanie zabezpečené ZDARMA
-doprava do práce ZDARMA
-stravné lístky
-týždenné zálohy
-príspevok na individuálnu dopravu
-výkonnostná prémia do 131€ na mesiac

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

-manuálna zručnosť
-ochota pracovať na zmeny
-zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
-prax vo výrobnom prostredí podmienkou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk

Kontaktné údaje:

Romana Šmelková
Mlynská 27, Košice, 04001, Slovenská republika
Tel: 0908161454