custom-banner

Predajca v špecializovanej predajni SUPER ZOO- Myjava

08.12.2019 PLAČEK PREMIUM, s.r.o.
Miesto práce: Myjava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Obchodník, predajca, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 630 - 630 EUR
630,- € nástupný plat + bonusy podľa výsledku a stavu predajne
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Bežné užívateľské znalosti v práci s PC,
ochota učiť sa nové veci,
znalosť v akvaristike vítaná,
príjemné vystupovanie,
orientácia na zákazníka,
ochota pracovať v 12- hodinových zmenách,
vzťah ku zvieratám a chovateľstvu.

Iné výhody:

Zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
Odborné školenia
Zamestnanecké zľavy
Príspevok na rekreáciu
Familyday...

Informácie pre uchádzača:

Obsluha a starostlivosť o zákazníkov v predajni
Aktívne zisťovanie a vybavovanie požiadaviek zákazníkov
Práca s kasou a skladovým programom

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Obchodná spoločnosť s tradíciou v oblasti predaja chovateľských potrieb a krmív pre spoločenské zvieratá. Spoločnosť prevádzkuje maloobchodné predajne pod názvom SUPER ZOO (chovateľské potreby a obchod so zvieratami)

Oblasť pôsobenia:

Maloobchod s kvetmi, rastlinami, semenami, hnojivami, domácimi zvieratami a krmivom pre zvieratá v špecializovaných predajniach

Adresa:

PLAČEK PREMIUM, s.r.o.
Moyzesova 6
Bratislava
Slovenská republika
www.superzoo.sk

Kontaktné údaje:

Katarína Janšáková
Moyzesova 6, Bratislava, 81105, Slovenská republika