Mostový žeriavnik - prípravár

08.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo, Výroba; Inžinier údržby, Nástrojár, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Strojník, Žeriavnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 970 EUR
850€ základná mzda
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, ktorý vyrába kovové komponenty pre automobilový priemysel obsadzujeme pozíciu
MOSTOVÝ ŽERIAVNIK - PRÍPRAVÁR

Máš jedinečnú príležitosť získať nové pracovné skúsenosti !!!

Tvojou úlohou bude:
- Obsluha vnútropodnikového mostového žeriavu do 80 ton
- príprava lisovacích nástrojov podľa požiadaviek výroby
- ukladanie lisovacích nástrojov z/do skladu
- presúvanie vysoko-tonážnych nástrojov pomocou žeriava
- prísne dodržiavanie bezpečnostných pravidiel pri presune nástrojov

Iné výhody:

- možnosť získať oprávnenie ( žeriavnický preukaz priamo vo firme)
- možnosť získať preukaz viazača bremien
- možnosť kariérneho rastu
- stravné lístky v hodnote 4,80 €
- výkonnostný bonus do výšky 10%
- príspevok na dopravu (0,06 €/1km)
- 13.plat
- Príspevok na DDS 3. Pilier

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- predchádzajúce skúsenosti s mostovým žeriavom do 80 ton
- dobrý zdravotný stav
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- zmysel pre tímovú prácu
- ochota pracovať na 3 zmeny