Práca vo výrobe v Komárne

08.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Komárno
okres Komárno
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 EUR/hod.
4,00 €/hod
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- výroba gumených podošiev a podstielok na topánky
- ľahká, nenáročná práca v stoji
- 3 zmeny po 8 hodín (ranná / poobedná / nočná)
- každú hodinu 5 min. platená prestávka
- možnosť prestupu do kmeňového stavu

MZDA:
- 4,00 €/hod

STRAVA:
- možnosť stravovať sa v závodnej jedálni za 1€

Preprava nie je zabezpečená!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno