Operátor výroby - výroba sedadiel do áut. - zabezpečená doprava z BA

08.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Automobilový priemyselný park Lozorno
okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000,00€/brutto s príplatkami a bonusmi (základná mzda pri nástupe 767,00€))
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- montáž a kompletizácia sedačiek
- montáž plastových dielov
- práca na 3 zmennú prevádzku
- práca vhodná najmä pre mužov

Iné výhody:

- zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 834,00€/mesačne + príplatky a bonusy
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu - 4.- Eur
- 3 zmenná prevádzka
- práca je na trvalý pracovný pomer - istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem
- vyplácanie záloh v týždenných intervaloch
- poskytujeme pracovný odev
- komplexná starostlivosť koordinátora
- možnosť využitia firemnej dopravy z 10 smerov: Stupava, Záhorská Bystrica, Brodské, Kúty, Sekule, Leváre, Malacky, Čáry, Šaštín, Borský Mikuláš Studienka, Gajary, Kostolište
- doprava je zabezpečená aj z Bratislavy,
- zvýšenie platu po polroku a po roku

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- záujem o dlhodobú prácu
- manuálne zručný
- dobrá fyzická kondícia (práca v stoji)
- ochota pracovať na 3 zmeny