custom-banner

Kvalitár v laboratóriu s chemickým vzdelaním na 1 zmenu (práca priamo v kmeni spoločnosti)

16.01.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Myjava, okres Senica
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel; Chemický inžinier, Chemický laborant, Chemik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
od 1100€ + podľa kvalifikácie uchádzača
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sledovanie špecifických parametrov kvality výroby, vstupných surovín a výrobkov
Zabezpečenie odoberania vzoriek a vykonávanie opakovaných kontrolných laboratórnych testov a interných auditov
Štatistické vyhodnocovanie, analýzy a reportovanie kvalitatívnych ukazovateľov
Navrhovanie a prijímanie systémových opatrení pre neustále zvyšovanie kvality
Návrhy a prijímanie nápravných opatrení vo výrobe pri zistení nedostatkov
Evidencia a riešenie zákazníckych reklamácií
Navrhovanie zmien vedúcich ku kontinuálnemu zlepšovaniu a aktívna spolupráca pri ich implementácií
Zapájanie sa a organizovanie potrebných stretnutí

Iné výhody:

práca na jednu zmenu
ročná odmena do výšky mesačného príjmu
mesačný príspevok na benefity
ovocný deň
family deň
vianočný večierok
bonus pri okrúhlych narodeninách, pracovnom jubileu, svadbe, narodení dieťaťa

Informácie pre uchádzača:

kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

skúsenosti z laboratória výhodou
vedomosti z analytickej chémie veľkou výhodou
skúsenosti s asfaltom veľkou výhodou
organizačné a koordinačné schopnosti
samostatnosť
precíznosť
anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
práca vhodnejšia pre muža