Pracovník kontroly vo Veľkom Mederi - preprava ZABEZPEČENÁ

08.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Veľký Meder
okres Komárno
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Manažér kvality, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,1 EUR/hod.
4,10 €/hod + 3,83 € SL + bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

KONTROLA KVALITY VÝROBKOV
• vizuálna a manuálna kontrola výrobkov na základe daných špecifikácií,
• práca si vyžaduje dobrý zrak,
• vhodné pre ženy aj mužov
• práca na 2 zmeny: 06:00-14:00, 14:00-22:00

MZDA:
• 4,10 €/hod
• 3,83 SL
• dochádzkový bonus 0,30€/hod. po skúšobnej dobe
+ všetky ostatné príplatky vyplývajúce zo Zákonníka práce

PREPRAVA ZABEZPEČENÁ PO TRASE:
Komárno, Zlatná na Ostrove, Okoličná na Ostrove, Zemianska Olča, Veľký Meder

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno