Terénny sociálny pracovník

01.07.2020 Mesto Komárno

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Komárno
Komárno
Nám. gen. Klapku 1
94501

Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo; Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 872 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 2. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
872 € mesačne

Dátum nástupu:
1. 2. 2020

Dátum pridania ponuky:
27. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Náplň (druh) práce
Výberové konanie sa uskutoční dňa 13.01.2020 o 09,30 hod. v priestoroch malej zasadačkay Mestského úradu Komárno, Nám. Gen. Klapku 1. Záujemcovia môžu písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania doručiť osobne alebo poštou na adresu mestského úradu. Záujemca musí jednoznačne určiť pozíciu, o ktorú má záujem: Terénny sociálny pracovník. Obálku je potrebné označiť: "Výberové konanie NP TSP a TP II. - NEOTVÁRAŤ."
Termín predkladania žiadostí je do 20.12.2019.
Zoznam požadovaných dokladov k žiadosti: - žiadosť, v ktorej je jednoznačne určené, o ktorú pozíciu sa kandidáť uchádza; - životopis uchádzača (formát Europass); - doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní; - odporúčania alebo pracovné hodnotenia od predchádzajúceho zamestnávateľa; - vyhlásenie o bezzúhonnosti - výpis z registra trestov.
Náplň práce: aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie potenciálnych klientov, odborné posudzovanie životnej situácie človeka, poskytovanie základných informácií v krízových situáciách a zabezpečenie potrebných sociálnych služieb, vytváranie plánov práce s klientom a jeho realizácia, pomoc pri riešení osobných záležitostí, sprevádzanie klienta do jednotlivých inštitúcií, orientácia v aktuálne platnej legislatíve, administratívne spracovanie výkonu svojej práce.
Miesto výkonu práce je územie mesta Komárno, mestské časti Veľký Harčáš, Lándor, Kava a kancelária TSP - TP v priestoroch mestského úradu.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie v odbore - sociálna práca, alebo v odbore psychológia, právo, sociálne služby a poradenstvo, verejná politika a verejná správa alebo v študijných odboroch pedagogického zamerania.