Skladník - vodič VZV

03.01.2020 SP EKON, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Poprad
Poprad
Priemyselná 5481
05951

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 690 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Čerpanie benefitov zo sociálneho fondu. Prémie, odmeny, príspevok na stravovanie nad rámec zákona.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
690 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 12. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaLogistika, skladovanie a poštové služby

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Žiadosti a životopisy zasielať mailom, všetkým uchádzačom bude odpovedané

Náplň (druh) práce
- Manipulácia s tovarom pomocou VZV (vykladanie tovaru z kamióna a nakladanie tovaru do kamióna, fyzické zaskladnenie a vyskladnenie materiálu z regálového systému).
- Evidencia všetkých pohybov príjem - výdaj materiálu pomocou skenerov v skladovom programe.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť