ČSOB

Poradca pre pobočku ČSOB Košice

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* začnite svoju kariéru v jednej z najinovatívnejších bánk, ktorá je zároveň súčasťou najväčšej finančnej skupiny na Slovensku (do našej finančnej skupiny patrí Banka, Poisťovňa, Stavebná Sporiteľna, Leasing, KBC Asset management a Nadácia ČSOB)
* keď máte obchodného ducha, ste pre nás tým pravým človekom
* dostanete sa do tajov bankového biznisu, budete sa orientovať vo svete financií
* stanete sa osobným bankárom klientov ČSOB
* naučíte sa komunikovať s klientom osobne aj telefonicky a zároveň hladať pre klienta riešenia šité na mieru zo širokej škály produktov naprieč finančnou skupinou ČSOB (napr. účty, špičkové mobilné bankovníctvo, úvery, leasingy, investície, poistenia ...)
* budete vedieť hľadať riešenia a radiť klientom v investíciách (naše fondy získali od roku 2007 už takmer 70 ocenení. V roku 2017 sme od spoločnosti Top Fond Slovakia získali 1. miesto v kategórii Fond s najlepším výnosom a rizikom a od spoločnosti Fincentrum & Forbes sme získali taktiež 1. miesto v kategórii Akciový fond globálny)
* budete mať možnosť prezentovať najlepšie bankové mobilné aplikácie na slovenskom trhu (aplikácia ČSOB SmartBanking získala od Apps Rulezz víťazstvo v kategórii Tablet, 3. miesto v kategórii Smartphone a 3. miesto v Brandových aplikáciách. ČSOB sa tiež umiestnila na 2. mieste v kategórii App Developer roka).

Upresnenie platových podmienok

od 750 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 750 € brutto, naviac ponúkame atraktívne kvartálne odmeny až do výšky 1 080 € v závislosti od výkonu

zamestnanie v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine a zároveň inovatívnej spoločnosti
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
prepracovaný systém vzdelávania – pozitívne oceňovaný novoprijatými kolegami
zamestnanecké výhody na produktoch a službách ČSOB finančnej skupiny
príspevok na DDS a životné poistenie
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
#LI-IP

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*prax v oblasti financií, resp. obchodu vítaná
*reprezentatívne vystupovanie a komunikačné schopnosti
*ochota pracovať s finančnou hotovosťou
*orientácia na klienta a pozitívny vzťah k poskytovaniu služieb klientovi
*ochota neustáleho vzdelávania sa vo finančných produktoch a interných predpisoch (aj formou samoštúdia)
*orientácia na dosahovanie cieľov, obchodnícky duch
*znalosť AJ výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie