Pracuj vo svojom meste!

25.01.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lozorno.
Bratislava, okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,57 EUR/hod.
4, 57 € + bonusy a príplatky, podľa zaradenia vo výrobe
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti. Ponúkame Ti pracovnú pozíciu operátora výroby, v automobilovom priemysle.

výroba a kompletizácia plastových nádrží
montovanie a zakládanie jednotlivých komponentov ako sú plastové hadičky vodiace PHM k nádrži, inštalácia senzorov a čerpadla priamo do nádrže
dôležitá je stála kontrola vylisovaných dielov a odhaľovanie všetkých anomálii (prepálená diera, nerovnomerne vylisované kompolnenty, nesprávne nasadenie komponentov a pod..
práca v stoj na 12 hodinových zmenách.

Iné výhody:

zabezpečené ubytovanie: zrážka zo mzdy 65 €
zabezpečená doprava
starostlivosť koordinátora
zabezpečené stravovanie

Informácie pre uchádzača:

Pozíciu obsadzujeme pre lídra v priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Prax vo výrobe
Práca vhodná pre mužov
Ochota pracovať na 12 hod. zmeny