TEAMLEADER vo vlaku

19.12.2019 RegioJet a. s.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Námestie Franza Liszta 1
81104

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Manažér ľudských zdrojov
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- zamestnanie v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti
- možnosť realizovať sa a získať skúsenosti v kontakte so zákazníkom
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- adaptačný proces vedený skúsenými lektormi
- získanie bohatej praxe, potrebnej pre kvalifikovanú prácu v akejkoľvek oblasti, kde je klient vždy na prvom mieste
- Cafetéria, Multisport karta, príspevok na rekreaciu, vzdelávacie kurzy.. aj.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
850 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Doprava

Náplň (druh) práce
- zodpovednosť za sprevádzanie vlakov osobnej dopravy, zúčastňovanie sa na výprave vlaku, skúške brzdy, posune
- vyhotovovanie vlakovej dokumentácie
- odbavenie cestujúcich, kontrola cestovných dokladov, podávanie informácií, klientský servis
- zodpovednosť za príjemné prostredie vo vlaku

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
turnusová práca

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • motivovanie ľudí
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • rozhodovanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

- príjemnú, komunikatívnu osobnosť s reprezentatívnym vystupovaním
- časovo flexibilného a ochotného človeka, ktorému nevadí pracovať počas víkendov a sviatkov

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

RegioJet a. s.
Obchodná 48
81106 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +420539000826