Internal Communication and Marketing Support (študent/študentka)

Siemens s.r.o. - Siemens

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Koho hľadáme:
študent marketingu
dobré počítačové zručnosti (MS Office - Word, PowerPoint, Excel)
výborné komunikačné zručnosti a písomný prejav v slovenskom aj anglickom jazyku
dobré organizačné schopnosti a schopnosť prevziať zodpovednosť
záujem o osobný rozvoj a ochotu učiť sa
schopnosť pracovať samostatne a usporiadať si úlohy podľa priorít

Obsah práce:
• Podpora pri organizovaní interných a externých školení, klientských a zamestnaneckých podujatí
• Správa a údržba online priestoru (intranet/internet stránky) predovšetkým po obsahovej stránke
• Tvorba obsahu (príspevky, foto, video) pre internú komunikáciu ako aj pre sociálne médiá (v slovenčine aj angličtine)
• Administratívna podpora

príležitosť získať pracovné skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti
možnosť začať ihneď

Upresnenie platových podmienok

4,5 € / mesačne

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie