Hľadáme kontrolórov kvality do Trnavy!

19.01.2020 Manuvia a.s.
Miesto práce: Trnava
Typ pracovnej ponuky: Kontrolór, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,1 EUR/hod.
4,10 € + zmenové príplatky a bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kontrolór u nás vykonáva :
jednoduchú manipuláciu s ľahkými plastovým dielmi (nakladanie/vykladanie dielov z lakovacej linky)
vizuálnu/optickú kontrolu lakovaných dielov a vyraďovanie nezhodných dielov
evidenciu výsledky svojej činnosti
pracuje v 2 alebo 3 zmennom režime (7,5 hodinová zmena + prestávka)

Iné výhody:

ubytovanie zdarma
mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus vo výške 15 % z mesačnej mzdy
mesačný bonus za prácu na vyhradenej prevádzke a v zmennosti 80 eur
zmenové príplatky a príplatky aj nad rámec ZP
pitný režim s príspevkom zamestnávateľa
stravovanie v závodnej jedálni s príspevkom zamestnávateľa
vernostný bonus
bonus za odporúčanie kvalitného pracovníka 400 eur
každý mesiac milá pozornosť pre každého zamestnanca (ovocie, darčeky, ...)
firemné akcie s bohatým programom a tombolou
vianočné poukážky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

100% dobrý zrak, okuliare nám neprekážajú
skúsenosť s optickou kontrolou vyrobených dielov je veľkou výhodou
dobrý zdravotný stav
spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
manuálna zručnosť
schopnosť a záujem pracovať v tíme aj samostatne
ochota pracovať v zmennom režime

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk

Kontaktné údaje:

Romana Šmelková
Mlynská 27, Košice, 04001, Slovenská republika
Tel: 0908161454