Hypotekárny špecialista a investičný poradca

07.12.2019 JJ Lions s. r. o.
Miesto práce: okres Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: od 7.1.2020
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- hypotekárne poradenstvo
- starostlivosť o pridelených klientov
- akvizícia nových klientov
- plánovanie a sledovanie obchodných cieľov
- komunikácia s obchodnými partnermi
- reporting vedeniu spoločnosti

Iné výhody:

- stabilné prostredie s možnosťou profesionálneho rozvoja
- motivujúci systém finančného ohodnotenia
- možnosť karierneho a osobného rastu
- kvalitné zaškolenie , profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacich a komunikačných zručnosti
-mesačne a kvartálne bonusy, dovolenky

Vybraný uchádzači absolvujú komplexne školenie, ktoré je zamerané predovšetkým na zlepšenie komunikačných schopnosti, efektivitu a obchod

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- prijemne vystupovanie
- komunikačné zručnosti
- vytrvalosť
- cieľavedomosť
- pozitívne myslenie
- precíznosť
- zameranie s áno výsledky a kariérny rast
- výhodou skúsenosti v obchode, bankových resp. finančných službách

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme partnerom Švajčiarskej spoločnosti Swiss Life so 160 ročnou históriou, našim pracovníkom ponúkame prémiové riešenia a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých krajín v západnej Európe .

Oblasť pôsobenia:

Ostatné finančné služby okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia i. n.

Adresa:

JJ Lions s. r. o.
488
Čaklov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ján Demeter
488, Čaklov, 094 35, Slovenská republika
Tel: 0948255408