Chceš zmenu? Lepšiu kariéru? Buď realitným maklérom

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Do svojho tímu po celom Slovensku hľadáme kolegov, ktorí radi príjmajú nové výzvy a zmeny.
Staňte sa realitným maklérom v spoločnosti, ktorá má viac ako 17 rokov skúseností a všetko potrebné k tomu, aby ste začali.

Nepotrebujete žiadne počiatočné investície, všetko potrebné dostanete.

Vašou náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Benefity a ďalšie výhody:

Maklérom odpadá veľa administratívnych úkonov spojených s predajom/prenájmom nehnuteľnosti. Od rezervácie nehnuteľnosti prípad preberá realizátor obchodu, ktorý prípad dotiahne až do konca (až do prepisu na katastri) a Vy máte viac času na získavanie nových prípadov.

Svojim maklérom a manažérom okrem výhod ponúkame aj neustálu podporu.

Informácie pre uchádzača:

ČO NÁJDETE LEN U NÁS:
- nestaráte sa o inzerciu, to zabezpečuje kancelária
- po vyhľadaní klienta na nehnuteľnosť a podpise rezervačnej zmluvy sa ďalej o ponuku nestaráte, všetko preberajú kolegovia, ktorí zabezpečia hypotéku, komunikáciu s úradmi, bankami, notármi atd. Po ukončení prípadu je Vám odovzdaná provízia. Tento postup výrazne šetrí Váš čas a umožňuje Vám naplno sa venovať náboru nehnuteľností a prehliadkam.

Všeobecne požadované znalosti:

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- obchodný duch
- loajalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- motorové vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B