RBC tester

Siemens s.r.o. - Siemens Mobility

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Žilina

Pozícia / odvetvie

Informatika - software; IT tester

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Spoločnosť Siemens Mobility hľadá v Žiline pracovníkov pre testovanie prípadne verifikáciu softvéru pre ETCS (European Train Control System) – jeho funkcionalít v rámci medzinárodného projektu.

Jedná sa o veľký distribuovaný projekt s medzinárodnými projektovými tímami.
Predpokladané práce na uvedenej pozícii zahŕňajú:

• vytváranie špecifikácií testov v úzkej spolupráci so SW vývojármi,
• tvorbu testovacích katalógov podľa špecifikácií,
• analýzu chýb, review testovacích špecifikácií a katalógov,
• prípravu technickej dokumentácie.

Pozícia vyžaduje sporadické pracovné cesty.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
technický smer – informatika, elektrotechnika a pod.

Jazykové požiadavky
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

alebo

Nemecký jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe
0

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Technické znalosti:
• skúsenosti s prípravou špecifikácií testov

• skúsenosti s testovaním SW

Osobnostné predpoklady:
Spoľahlivosť, systematickosť, stabilita, lojalita, iniciatívnosť, komunikatívnosť, tímovosť, záujem a schopnosť učiť sa, záujem pracovať v medzinárodnom prostredí.

Nice to have
• základné znalosti z oblasti elektrotechniky sú výhodou,
• znalosti z oblasti železničných zabezpečovacích systémov sú výhodou,
• znalosti agilných metód vývoja softvéru sú výhodou.

Čo ponúkame

1100€ Brutto/mesiac + Variabilná odmena.Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.
• Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Skvelý team a teambuildingy
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Ponúkaný plat

1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

+ Variabilná odmena

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie