Manažér obchodnej skupiny

07.12.2019 Kristián Király
Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj; Bratislava, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Malacky, okres Pezinok, Senec, okres Senica, Trnava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 EUR
- Garancia fixu na prvé 3 mesiace (fix je vo výške priemeru posledných 3 mesačného príjmu)
- Kvartálne, polročné a ročné odmeny, odmeny za plnenie plánu, odmeny za náborový proces
- 100% provízie
- Výška provízie HU vo výške 1%
- Mesačný výkonnostný bonus za kolegu
- Odmena za starostlivosť
- Príspevok na program CLI
- Rozdielové provízie z agentov
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

obchodné stretnutia s klientmi
nábor a výber finančných agentov do svojho tímu
adaptácia, vedenie a motivácia finančných agentov
monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny
vedenie porád a podpora finančných agentov
aktívna účasť na firemných vzdelávacích a rozvojových školeniach

Iné výhody:

- Príspevok na kanceláriu vo výške 350 Eur/M
- Jednorázový príspevok na zriadenie kancelárie vo výške 5 000 Eur
- Bezplatné škoelnia
- Moderný systém
- Možnosť rozšíriť svoju činnosť v oblasti úverov, realít
- Práca pre najväčšiu a najlepšiu spoločnosť podľa zlatej mince
- Štvrťročne pridelenie existujúcich klientov do kmeňa min. 100 KS/agent
- Následné provízie z pridelených zmlúv plus z nových zmlúv
- Koplexná podpora osobnostného rozvoja
- Funkčné a moderné IT prostredie
- Možnosť karierného rastu
- Zľavy pre zamestnanca na poistné produkty

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

CENKROS, Internet (e-mail, www), Lotus Notes, Microsoft Access, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, MS Project, OpenOffice, SAP

- Manažéra s poisťovníctva s vlastným tímom ( 4 ľudia)
- Skúsenosť min. 1 rokov v poisťovníctve na pozícii manažér
- Má profesionálne vystupovanie
- Predajné zručnosti
- Motorové vozidlo plus vodičák
- Má skúsenosti s aktívnym predajom
- Ovláda poistné produkty

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

- Dôveryhodný a silný partner, ktorý doprevádza klientov, aby robili rozhodnutia v akýchkoľvek životných krokoch
- Výnimočné služby poskytuje viac ako 500tis. Sprostredkovateľov
- Allianz je považovaný za najinovatívnejšiu poisťovňu na svete
- Súčasne je zaradená medzi 50 globálnych značiek s hodnotou viac ako 18 mld. USD (Brand Finance Global 500 ranking)
- Spoločnosť Allianz poskytuje prvotriedne služby 88 miliónom klientov vo viac ako 70 krajinách sveta s dôrazom na ich spokojnosť a rastúcu mieru digitalizácie služieb
- Celkovo má Allianz 250 miliónov priamych aj nepriamych klientov a to v 76 krajinách sveta
- Celková čiastka vyplatená klientom prevýšila za rok 2017 až 107 mld. eur
- Allianz koná zodpovedne, pričom vyplatila svojim klientom po celom svete za rok 2017 viac ako 56 mld. eur na poistných udalostiach
- Najúspešnejšia poisťovňa TREND TOP 2018 tzn. najvyššie ocenenie medzi poisťovňami na Slovensku
- 10 prvých miest v oceneniach Zlatá minca za rok 2017 vrátane ocenenia Najinovatívnej-šia poisťovňa a Objav roka
- Najdôveryhod-nejšia poisťovňa: celonárodný prieskum
- tisícov slovenských spotrebiteľov, najviac dôverujú
- Allianz – SP
- Najlepšie komunikujúca poisťovňa roka 2018, najlepší poisťovateľ vozidiel a poistenia osôb SIBAF 2018 a 2. miesto v poistení priemyslu a podnikateľov
- Elitná sieť poskytuje svoje služby viac ako 1mil. klientom s viac ako 1,6mil. poistnými zmluvami
- Elitná sieť s takmer 3.000 elitnými profesionálmi predá ročne takmer 230tis. poistných zmlúv v celkovej výške viac ako 45mil. eur

Výnimočné služby poskytuje viac ako 500tis. sprostredkovateľov

Oblasť pôsobenia:

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Adresa:

Kristián Király
Budatínska 3718/20
Bratislava - mestská časť Petržalka
Slovenská republika
www.allianzsp.sk

Kontaktné údaje:

Kristian Kiraly - Allianz SP
Budatínska 3718/20, Bratislava - mestská časť Petržalka, 85106, Slovenská republika
Tel: 0919051246