Recepčná v pedaudiologickom centre

17.06.2020 Národný ústav detských chorôb

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto
Limbová 1
83340

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): 734 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 1. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- práca v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí;
- možnosť rozvíjať sa profesne aj osobnostne v tíme;
- podpora ďalšieho vzdelávania;
- osobné ohodnotenie a odmeny;
- skrátený pracovný čas;
- týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy a podľa pracovného zaradenia aj dodatková dovolenka navyše;
- možnosť poskytnutia ubytovania;
- stravovanie v jedálni NÚDCH (0,80 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.;
- príspevok na rekreáciu;
- masáže v priestoroch pracoviska;
- zvýhodnené ceny na kultúrne podujatia.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
734 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 1. 2020

Dátum pridania ponuky:
28. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
29. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Náplň (druh) práce
Manažment pacientov v pedaudiologickom centre, objednávanie pacientov na jednotlivé vyšetrenia v ambulanciách ORL a foniatrie, telefonický kontakt s pacientami.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 11:45

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

zdravotné vzdelanie výhodou