Personálny konzultant Trenčín (Ref. č.: PR/022143)

01.07.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika, Obchod; Account manager, Administratívny pracovník, Key account manager, Nákupca, Obchodný referent, Obchodný zástupca, Office manažér, Personalista, Personálny konzultant, Personálny manažér, Produktový manažér, Recruiter, špecialista výberov
Ponúkaný plat (základná mzda): od 900€/brutto + zaujímavá vario zložka v nadväznosti na dosiahnuté ciele a výsledky
Termín nástupu do práce: 1/2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Čo budeš u nás robiť?
* Pracovať samostatne na výbere a vyhľadávaní vhodných kandidátov na voľné pracovné pozície pre našich klientov.
* Samostatne viesť pracovné pohovory s kandidátmi a následne vypracovávať relevantné hodnotenia kandidátov.
* Vyhľadávať a vyberať vhodných kandidátov primerane požiadavkam klienta v rôznych oblastiach
* Nábor, headhunting na rôznych pozíciách aj vysoké alebo špecifické pozície, medzinárodné projekty
* Spracovávať detailne výstupy pre klientov po osobných rozhovoroch s kandidátmi.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

* Nadšenie pre Vašu prácu
* Plynulá alebo komunikatívna znalosť anglického jazyka iný cudzí jazyk (NJ, FJ, ŠJ) výhodou
* Vítané sú skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov, alebo v oblasti starostlivosti a komunikácie so zákazníkmi
* Výborné komunikatívne zručnosti, silná orientácia na zákazníka, samostatnosť, iniciatívnosť, flexibilita a kreativita.