Area Manažér/ka Groupage Paletová Preprava (LTL) Uvedenie Nového Konceptu

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Celková zodpovednosť za úspech uvedenia nového logistického konceptu na slovenský trh
  • Vykonávanie všetkých právnych úkonov a príprava respektíve lokalizácia dokumentácie spojenej so začiatkom podnikania spoločnosti na Slovensku
  • Získavanie členov (dopravné spoločnosti) pre úspešný štart daného logistického konceptu
  • Po úspešnom odštartovaní konceptu zodpovednosť za získavanie ďalších členov, riadenie operatívy siete, kontrola dodržiavania pravidiel siete členmi, riešenie problémov, poskytovanie podpory členom ako aj ich podpora pri získavaní zákazníkov v neskorších fázach projektu
  • Start-up spôsob práce - multitasking (Obchod, Operačný manažment, finančný manažment, kontrakt manažment, P&L zodpovednosť v krátkosti celková zodpovednosť za rozvoj biznisu, neskôr dohľad nad chodom)
  • Reporting a aktívna komunikácia s centrálou spoločnosti
Benefity a ďalšie výhody:
  • Platové ohodnotenie na úrovni 2500 až 3300 btto eur + ročný bonus vo výške 20%
  • 6 mesačný kontrakt na dobu určitú, následne kontrakt na dobu neurčitú
  • Auto Škoda Octavia, laptop, mobil
  • Plne hradené dva mesiace školení v Maďarsku
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie
  • Anglický jazyk aktívne a Maďarský jazyk výhodou
  • Hlavnou kvalifikáciou úspešného kandidáta bude jeho schopnosť nájsť a dohodnúť do 6 mesiacov aspoň 4 členov - slovenských prepravcov z ktorých minimálne dvaja budú mať obrat v LTL paletovej preprave 250 paliet a viac za mesiac - čiže mať predstavu ako nájsť tie zo Slovenských prepravných spoločností ktoré majú najviac takýchto prepráv (a tým by vstupom do tohto systému najviac profitovali) je nutnosť
  • Prax na obchodnej alebo manažérskej pozícií v rámci prepravnej/logistickej spoločnosti výhodou (nie nutnosť)
  • Prax v rámci LTL alebo LCL paletovej dopravy výhodou (nie nutnosť)
  • Schopnosť samostatného plánovania, konania, obchodné zručnosti a orientácia na cieľ nutnosť
  • Ochota cestovať v rámci SVK, inak práca z domu
  • Dvojmesačný intenzívny štartovací tréning v Maďarsku
  • Vodičský preukaz B