OPERÁTOR VÝROBY prístrojových dosiek do áut, SKLADOVÝ OPERÁTOR alebo vodič VZV - Hlohovec / možnosť ubytovania/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

operátor výroby – výroba prístrojových dosiek, odkladacích skriniek v interiéri auta – kontrola kvality výrobkov a samokontrola, vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy

skladový manipulant - manipulácia, zásobovanie, vykládka, nakládka...

Ponúkaný plat

900 - 1200 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda:
operátor výroby - 4,88,-E Brutto / hod, po 12. mesiacoch 5,03,- E
vodič VZV - 5,02,-E Brutto / hod, po 12. mesiacoch 5,21,- E
príplatok za poobednú zmenu, nočnú zmenu podľa Zákonníka práce, príplatok za štátny sviatok 100%, nadčas 25%, sobota, nedeľa 25%, mesačný bonus po 2. mesiaci max. 105 Euro, príspevok na dopravu 0,80,-E/deň.
cca 1000,-. Euro Brutto /mesiac

Práca v 3 zmennej prevádzke /8h/, práca v stoji
Požaduje sa manuálna zručnosť a zmysel pre detail

Pohovor pozostáva z: osobného pohovoru, jednoduchý test /matematické a logické myslenie/, testu farbocitu, exkurzia fabriky..

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zabezpečené: zaškolenie, stravné lístky, ubytovanie cca 72 Euro/ mesiac, pracovné oblečenie a obuv, týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo !!!

Viac ponúk na:

kontakt: +421 917 839 697
Bezplatná linka 0800 500 520

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- fyzická zdatnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie