ERP špecialista (Ref. č.: PR/022134)

07.07.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Dunajská Streda
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Databázový analytik, IT/Technical Support Specialist, Správca informačného systému, Správca počítačovej siete, Systémový administrátor
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1500 € brutto, v závislosti od skúseností vybraného kandidáta
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Administrácia a support ERP MS Navision
* Technická podpora SW aplikácií využívaných v spoločnosti
* Návrh, vývoj, podpora technických riešení a zmien
* Testovanie, inštalovanie a konfigurácia nových verzií SW aplikácií
* Komunikácia s interným IT vývojovým oddelením

Iné výhody:

* Benefitný systém bude predstavený uchádzačom priamo na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Administrácia LAN/WAN, Administrácia Windows serverov, Klient/server administrácia

* Predošlá skúsenosť s administráciou ERP systémov (MS Navision, SAP alebo iné)
* Znalosť maďarského jazyka alebo anglického jazyka - výhodou
* Administrácia WIN servera + Active Directory
* Administrácia LAN/WAN
* Administrácia Klient/Server