custom-banner

Zvárač CO 2 s platným osvedčením Z-M1

16.01.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 7,2 EUR/hod.
7,20
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do svojho tímu aktuálne hľadáme skúsených zváračov CO 2 s platným osvedčením Z-M1

Brutto mzda: 7,20€/hodina
Miesto výkonu práce: Gajary

Náplň práce:

Kandidát vykonáva zváračské práce podľa výkresovej dokumentácie alebo pokynov svojho nadriadeného
- čistenie, brúsenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov
- kontrolovanie kvality zvarov

Pracuje sa na jednu zmenu pracovná doba od 6:00 hod. do 14:30 hod.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- osvedčenie o základnom kurze zvárania Z-M1 - zváračský preukaz
- schopnosť čítania technickej dokumentácie
- manuálna zručnosť