Rozpočtár

13.01.2020 LKT BUILDING, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Nitra; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Rozpočtár, kalkulant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 - 1450 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 29.2.2020
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Preverovanie vstupných údajov pre tvorbu nákladových rozpočtov.
• Zisťovanie fixných a variabilných položiek pre stanovovanie ceny.
• Vypracovávanie rozpočtov a cenových kalkulácií – cenotvorba.
• Sledovanie nárastov cien produktov, prirážok a vyjednávanie bonusov a zliav.
• Vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov.
• Komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodacích podmienok.

Iné výhody:

príjemný kolektív, možnosť kariérneho rastu

Informácie pre uchádzača:

životopis a motivačný list zasielať na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B, B1

Iné znalosti:

CENKROS, Microsoft Word, OpenOffice

prax v odbore