Administrátor eshopu (internetového obchodu)

20.01.2020 TUALMED, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Svidník
Svidník
MUDr. Pribulu 1
08901

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Systémový administrátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Budeš pracovať v mladom kolektíve vo firme s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá sa rýchlo a neprestajne rozvíja a zväčšuje.
Dostaneš možnosť naučiť sa viac o sociálnych sietiach a aj o PPC reklame (google ads, facebook) o tom ako funguje a ako s ňou čo najlepšie pracovať.
Naučíš sa čo je SEO a budeš mať aj možnosť absolvovať kurzy.
Takže pre zhrnutie, pridaj sa k nám a naučíš sa ako robiť zaujímavé veci ktoré ti pomôžu aj v tvojom osobnom raste. Tak ako porastieš Ty, porastie aj Tvoja finančná odmena od nás ;-)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
27. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 2. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomObchod, marketing a reklamaIT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:28. 2. 2020

Náplň (druh) práce
Ahoj,

Si zbehlý/á v práci s PC a máš skúsenosti v oblasti marketingu? Myslíš si, že vieš písať zaujímavé a gramaticky správne texty? Vieš ako spravovať sociálne siete a zaujať publikum?

Ak si odpovedal/a ÁNO na tieto otázky, tak si tu správne!

Budeš vytvárať obsah na našom e-shope a sociálnych sieťach.
To znamená že u nás:
- budeš musieť písať popisy k produktom v našom eshope, ktorého sa staneš súčasťou, to znamená že u teba očakávame kreatívnu dušu aj na menšom spisovateľskom poli.
- budeš robiť fotky a budeš si ich samostatne editovať. Čo ako veľmi šikovná a technicky zdatná osoba zvládneš ľavou zadnou ;)
- budeš pracovať v e-shope, to znamená, že budeš prevažne len s nami, takže sa nemusíš báť zákazníkov :)

Očakávame od teba, že časom budeš samostatne fotiť a upravovať produktové fotografie.
V tomto Ťa samozrejme veľmi radi zaškolíme.

Myslíš, že to dokážeš?

Tak pošli svoj životopis na náš mail a my sa ti radi ozveme!

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:30
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • osobnostný rozvoj
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • tvorivosť (kreativita)

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Adobe Photoshop - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Ako si si teda mohol/mohla všimnúť, hľadáme hlavne človeka, ktorý je schopný a ochotný sa učiť nové veci. Musíš mať v sebe kreativitu, ktorú budeš využívať pri každodennej práci. No taktiež musíš byť dostatočne technicky a logicky zdatný pre ostatné veľmi dôležité úkony, ktoré táto práca zahŕňa. Je taktiež potrebné, aby si ovládal slovenský jazyk a gramatiku.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • asertivita
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • pamäť
  • pozornosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

TUALMED, s.r.o.
Ul. 8. Mája 492/11
08901 Svidník
Slovensko