Hypotekárny poradca

24.01.2020 FinCare Services, s. r. o.
Miesto práce: Bratislava
Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, Senec; Modra, Pezinok, Stupava, Svätý Jur
Typ pracovnej ponuky: Finančný poradca, Hypotekárny poradca, Klientský poradca, Obchodník, predajca, Obchodný manažér, Obchodný referent, Obchodný riaditeľ, Obchodný zástupca, Poisťovací poradca, Riaditeľ pobočky
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 - 3500 EUR
fixná výplata 500 € + provízie

nástupné provízie podľa predchádzajúcich skúseností:
úvery od 0,65% do 1,12% z objemu úveru
životné poistenie od 78,3% do 101,5% z ročnej platby
neživotné poistenie od 8,1% do 14% z ročnej platby
+ všetky následné provízie
Termín nástupu do práce: od 1.2.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný, polovičný úväzok, trainee program, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

analýza potrieb klienta
hľadanie a predaj optimálneho riešenia
komunikácia s finančnými inštitúciami
komunikácia s realitnými spoločnosťami

Iné výhody:

kariérny rast + možnosť mať vlastný tím
vzdelávanie - odborné aj manažérske
motivačný program - dovolenky, rôzne súťaže
klienti z našich partnerských realitných spoločností
firemná databáza klientov

Informácie pre uchádzača:

Prax na finančnom trhu je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Poskytujeme finančné služby:
Poistenie - životné, úrazové, detské, áut, nehnuteľností, podnikateľov, ...
Úvery - Hypotéky, Stavebné, Spotrebné, Podnikateľské
Leasing
Dôchodkové zabezpečenie
Investovanie

Oblasť pôsobenia:

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Adresa:

FinCare Services, s. r. o.
Černyševského 10
Bratislava - mestská časť Petržalka
Slovenská republika
www.fincare.services

Kontaktné údaje:

Martin Dérik
Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01, Slovenská republika
Tel: +421948513698