Administratívny asistent pre HR oddelenie (Ref. č.: PR/022130)

19.09.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník, Asistent, Sekretárka
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Administratívna podpora oddelenia
* Spravovanie informácií týkajúcich sa zamestnancov
* Administratívne práce súvisiace s pracovnými zmluvami
* Archivácia dokumentov
* Aktívna komunikácia s novoprijatými zamestnancami
* Asistencia pri procese nastupovania zamestnancov
* Program týkajúci sa začlenenia zahraničných zamestnancov: registrácia na inšpektoráte práce, zdravotné poistenie, vstupné lekárske prehliadky, pomoc pri registrácii cudzineckej polície

Iné výhody:

* Zázemie v medzinárodnej spoločnosti
* Stabilné zamestnanie
* Benefity budú predstavené na pohovore priamo u zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

* Hľadáme zodpovedného a precízneho uchádzača s príjemným vystupovaním.
* Osobnosť uchádzača:
* Tímový hráč
* Analytické myslenie
* Organizačné schopnosti
* Precíznosť v práci
* Detailne orientovaný človek