Koordinátor sektorových expertov

18.06.2020 TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Dúbravka
Drobného 29
84407

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Reality a stavebníctvo; Koordinátor, Stavebný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
26. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 36

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkomObchod, marketing a reklamaVýchova, vzdelávanie a šport

Náplň (druh) práce
Práca koordinátora sektorových expertov bude prioritne zameraná na:
- analytickú činnosť v rámci sektora (strategické smerovanie, zamestnanosť, zamestnania, rozvoj ľudských zdrojov, investície, produkcia, rôzne štatistické ukazovatele a pod.),
- koordinácia expertov v rámci prideleného sektora (metodické vedenie, organizačno-technické zabezpečovanie rokovaní, príprava podkladov, prezentácií, školenia a pod.),
- vypracovávanie sektorovej stratégie v strednodobom horizonte (5 rokov) v spolupráci s expertmi na zverený sektor,
- regionálne aktivity (vyhľadávanie expertov, komunikácia s expertmi, rokovania so strategickými zamestnávateľmi a pod.),
- prepájanie dopytu a ponuky na trhu práce (komunikácia a spolupráca so strednými a vysokými školami, ktoré pripravujú zamestnancov pre daný sektor),
- vypracovávanie analytických a strategických dokumentov,
- príprava a realizácia prezentácií a pod.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:15

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ľudské zdroje a personálny manažment
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • prezentovanie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Potrebujeme komunikatívneho človeka, ktorý rád organizuje stretnutia, prezentuje, cestuje po Slovensku a je rád v kontakte s ľuďmi :-)

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť