Produktový špecialista

Siemens s.r.o. - Siemens Healthineers

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme do nášho tímu kolegu,ideálne študenta 5. ročníka alebo absolventa so zameraním na elektrotechniku, medicínsku techniku alebo biomedicínske inžinierstvo, ktorého náplňou práce bude:
  • rešerš produktových špecifikácií, globálnych zdrojov
  • tvorba produktových listov, technických špecifikácií a prezentačných materiálov lokalizovaných na krajinu
  • technické poradenstvo v tíme a perspektívne smerom k zákazníkovi
  • komunikácia náročných technických otázok s headquarters
  • príprava kalkulácií a konfigurácií prístrojov
  • analýza optimálnych riešení
  • poradenstvo
  • príprava prezentácií, tendrových a iných podkladov v rámci produktového portfólia

Upresnenie platových podmienok

Od 1200 € brutto/mesiac + variabilná odmena

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie