Výrobný pracovník autosedačiek v Lozorne ! *muži* /možnosť UBYTOVANIA, zmluvná doprava z okolia/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

pozície: operátor výroby, operátor logistiky

Pracovný čas: 8 hod prac.čas, práca na 3 zmeny
Náplň práce: výroba autosedačiek

Ponúkaný plat

767 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto): 767,42 EUR, následne po 6. mesiacoch 834,30 Eur + príplatky ( dochádzkový bonus od 150,-€, + poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce) + 13.ty a 14.ty plat! = cca 950 Brutto

Zmluvné podmienky pri práci na ŽIVNOSŤ:
základná sadzba: 8,50 €/hodina
nočná zmena: 9,00 €/hodina
víkend, št. sviatok: 10,50 €/hodina
Ubytovanie zabezpečené za 201,10 €/mesiac.

Benefity a ďalšie výhody

Zabezpečené: zaškolenie, možnosť týždenných záloh, doprava - 25 E/ mesiac, ubytovanie - 150 E/mesiac /príspevok na ubytovanie v danej výške/, stravné lístky, pracovný odev a obuv, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo !!!

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ:
1) Lozorno - Stupava - Bratislava
2) Lozorno - Šaštín /Plavecký Štvrtok, Veľké Leváre, Závod, Moravský Sv. Ján, Sekule, Borský Sv. Jur, Kuklov, Čáry, Šaštín - Stráže
3) Lozorno - Malé Leváre /Malacky, Kostolište, Gajary, Malé Leváre, Veľké Leváre/
4) Lozorno - Malacky
5) Lozorno - Skalica /Kúty, Brodské, Gbely, Petrova Ves, Holíč/
6) Lozorno - Senica /Malacky, Studienka, Lakšárska N. Ves, Borský Mikuláš, Štefanov, Dojč, Čáčov/
7) Lozorno - Jakubov /Zohor, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Suchohrad/
8) Lozorno - Plavecké Podhradie /Jabloňové, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica/

Získajte viac informácií na:
kontakt: +421 917 839 697
Bezplatná linka: 0800 500 520

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie