Zubný asistent

24.12.2019 STELLA NITRA, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Hviezdoslavova 1 1
94911

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Zdravotníctvo a farmácia; Zubný technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 780 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

V prípade, že záujemkyňa o prácu nemá žiadne skúsenosti s prácou v zubnej ambulancie, zaučíme ju.
Stredná zdravotná škola nie je podmienkou pokiaľ má záujemkyňa o prácu vysokú školu so zameraním na zdravotníctvo.
Mzda je 609 € v čistom, časom môže byť navýšená ak všetko bude prebiehať bez problémov.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
780 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Náplň (druh) práce
asistencia zubnému lekárovi, administratívna činnosť - zapisovanie dát do kariet, objednávanie pacientov, starostlivosť o ambulanciu (upratovanie, dezinfekcia náradia)

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 15:30

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Zdravotnícke odbory vzdelávania na stredných zdravotníckych školách

Dĺžka praxe